Competie Programma veld 2017 - 2018

KlasseWedstrijdnummerDatum/TijdWedstrijdLocatieScheidsrechterVerzameltijd
zaterdag 28 april 2018
3IWK584228/04 15:30Vlug & Vaardig / KCN 1 - Thor 1Melkweg, AmsterdamM.D. Klinkenberg13:30
R4PWK800428/04 14:00Erasmus 2 - Thor 2Lebbinklaan, Rotterdam 12:30
zaterdag 12 mei 2018
3IWK584612/05 15:30Triade 1 - Thor 1Poortzicht, NieuwpoortR. Schut14:00
R4PWK800612/05 14:15Twist 5 - Thor 2Claudius Civilislaan, Vlaardingen 12:45
S-054BK4112012/05 12:00Maassluis 5 - Thor 3Wipperspark, Maassluis 10:45
A-015BK4636112/05 13:00KCC / SO natural A4 - Thor A1Schenkel, Capelle ad IJssel 11:45
C-002BK4568412/05 15:00KOAG C2 - Thor C1Groene Wetering, Krimpen ad IJssel 13:45
D-130BK4085912/05 10:10Thor D1 - OZC D2Ellemare, RotterdamHugo Stegman09:25
E-185BK4596712/05 09:00Thor E1 - Vitesse E5Ellemare, RotterdamEileen van den Akerboom08:15
G-002BK5417812/05 10:00Thor G1 - Vitesse G1De Bongerd, Barendrecht 08:30
G-002BK5421912/05 10:30Albatros G1 - Thor G1De Bongerd, Barendrecht 09:00
zaterdag 26 mei 2018
3IWK604326/05 15:30Thor 1 - SKV 1Ellemare, Rotterdam 14:30
R4PWK804726/05 14:00Thor 2 - OZC 3Ellemare, Rotterdam 13:00
S-054BK5014426/05 12:30Thor 3 - Merwede / Multiplaat 8Ellemare, RotterdamRobert Romijn11:45
A-015BK4595826/05 11:00Thor A1 - PKC / SWKGroep A4Ellemare, RotterdamHugo Stegman10:15
C-002BK4868226/05 10:00Thor C1 - Vitesse C2Ellemare, RotterdamErik van den Akerboom09:15
D-130BK5145726/05 09:00Thor D1 - RWA D3Ellemare, RotterdamTamara Turenhout08:15
E-185BK4779026/05 09:00Thor E1 - 't Capproen E2Ellemare, RotterdamLotte Schuurman08:15
zaterdag 2 juni 2018
3IWK584302/06 15:30SDO 1 - Thor 1De Zanderij, Hillegom 13:15
R4PWK1017802/06 15:00Valto 5 - Thor 2De Zwet, De Lier 13:30
S-054BK4351802/06 12:15Olympia 4 - Thor 3De Brug, Spijkenisse 11:00
A-015BK5169102/06 12:30Kinderdijk A3 - Thor A1Molenzicht, Alblasserdam 11:00
C-002BK4781502/06 10:00Olympia C1 - Thor C1De Brug, Spijkenisse 08:45
D-130BK4478902/06 11:30ZKV D1 - Thor D1Groot Nibbeland, Zuidland 10:15
E-185BK4964202/06 11:30RWA E4 - Thor E1Landweg, Poortugaal 10:15

Competie Programma veld 2017 - 2018

zaterdag 28 april 2018
28/04 15:30Vlug & Vaardig / KCN 1 - Thor 1Melkweg, AmsterdamM.D. Klinkenberg13:30
28/04 14:00Erasmus 2 - Thor 2Lebbinklaan, Rotterdam 12:30
zaterdag 12 mei 2018
12/05 15:30Triade 1 - Thor 1Poortzicht, NieuwpoortR. Schut14:00
12/05 14:15Twist 5 - Thor 2Claudius Civilislaan, Vlaardingen 12:45
12/05 12:00Maassluis 5 - Thor 3Wipperspark, Maassluis 10:45
12/05 13:00KCC / SO natural A4 - Thor A1Schenkel, Capelle ad IJssel 11:45
12/05 15:00KOAG C2 - Thor C1Groene Wetering, Krimpen ad IJssel 13:45
12/05 10:10Thor D1 - OZC D2Ellemare, RotterdamHugo Stegman09:25
12/05 09:00Thor E1 - Vitesse E5Ellemare, RotterdamEileen van den Akerboom08:15
12/05 10:00Thor G1 - Vitesse G1De Bongerd, Barendrecht 08:30
12/05 10:30Albatros G1 - Thor G1De Bongerd, Barendrecht 09:00
zaterdag 26 mei 2018
26/05 15:30Thor 1 - SKV 1Ellemare, Rotterdam 14:30
26/05 14:00Thor 2 - OZC 3Ellemare, Rotterdam 13:00
26/05 12:30Thor 3 - Merwede / Multiplaat 8Ellemare, RotterdamRobert Romijn11:45
26/05 11:00Thor A1 - PKC / SWKGroep A4Ellemare, RotterdamHugo Stegman10:15
26/05 10:00Thor C1 - Vitesse C2Ellemare, RotterdamErik van den Akerboom09:15
26/05 09:00Thor D1 - RWA D3Ellemare, RotterdamTamara Turenhout08:15
26/05 09:00Thor E1 - 't Capproen E2Ellemare, RotterdamLotte Schuurman08:15
zaterdag 2 juni 2018
02/06 15:30SDO 1 - Thor 1De Zanderij, Hillegom 13:15
02/06 15:00Valto 5 - Thor 2De Zwet, De Lier 13:30
02/06 12:15Olympia 4 - Thor 3De Brug, Spijkenisse 11:00
02/06 12:30Kinderdijk A3 - Thor A1Molenzicht, Alblasserdam 11:00
02/06 10:00Olympia C1 - Thor C1De Brug, Spijkenisse 08:45
02/06 11:30ZKV D1 - Thor D1Groot Nibbeland, Zuidland 10:15
02/06 11:30RWA E4 - Thor E1Landweg, Poortugaal 10:15