Competie Programma zaal 2018 – 2019

KlasseWedstrijdnummerDatum/TijdWedstrijdLocatieScheidsrechterVerzameltijd
dinsdag 19 februari 2019
B-013BK5046219/02 19:00ACKC B1 - Thor B1De Jager, Giessen 17:45
donderdag 21 februari 2019
B-013BK4211821/02 20:00OZC B1 - Thor B1De Enk, Rotterdam 18:45
zaterdag 2 maart 2019
E-105BK3250002/03 11:00Nieuwerkerk E8 - Thor E1De Kleine Vink, Nieuwerkerk ad IJsselBrenda van Rhee09:45
F-018BK5069802/03 10:00Thor F1 - Weidevogels F1Riederpoort, BarendrechtMerijn Schalk09:15
vrijdag 8 maart 2019
S-021BK4685908/03 20:10Merwede / Multiplaat 7 - Thor 2De Stoep, Sliedrecht 18:40
zaterdag 9 maart 2019
4JWK2021209/03 13:15Sperwers 1 - Thor 1Wielewaal, RotterdamJ. Holleman12:00
A-002BK4354109/03 19:50Fortuna / Delta Logistiek A3 - Thor A1Fortuna-hal, Delft 18:35
B-013BK4219809/03 13:00Conventus B3 - Thor B1Develsteinhal, Zwijndrecht 11:45
F-018BK2817409/03 09:00RWA F2 - Thor F1Rhoon, RhoonSuzanne Spanjer07:45
G-003BK4963809/03 13:00Tempo G2 - Thor G1Groene Wetering, Krimpen ad IJssel 11:45
G-003BK4964709/03 14:00Thor G1 - Korbatjo G1Groene Wetering, Krimpen ad IJssel 12:45
dinsdag 12 maart 2019
S-021BK4636812/03 20:15Thor 2 - DSO 4Riederpoort, BarendrechtHenk den Breejen19:15
zaterdag 16 maart 2019
4JWK2194416/03 19:00Olympia 1 - Thor 1Olympia, Spijkenisse 17:40
A-002BK4300116/03 15:10Olympia A1 - Thor A1Olympia, Spijkenisse 14:05
B-013BK4140816/03 12:10KCR B2 - Thor B1De Wissel, Ridderkerk onbekend
D-065BK3561716/03 10:00Olympia D4 - Thor D1Olympia, Spijkenisse 08:55
E-105BK3081216/03 09:00Olympia E3 - Thor E1Olympia, Spijkenisse 07:55
zaterdag 23 maart 2019
4JWK2077623/03 16:30Thor 1 - Nikantes 1Riederpoort, Barendrecht 15:30
S-021BK4646323/03 15:15Thor 2 - DVS '69 3Riederpoort, BarendrechtErik van den Akerboom14:15
A-002BK4484223/03 14:05Thor A1 - ALO A2Riederpoort, BarendrechtSebastiaan Berghout13:20
B-013BK5046823/03 13:00Thor B1 - ACKC B1Riederpoort, BarendrechtHugo Stegman12:15
D-065BK3616023/03 12:00Thor D1 - DVS '69 D2Riederpoort, BarendrechtDiane Timens11:15
E-105BK3173623/03 11:00Thor E1 - Vitesse E6Riederpoort, BarendrechtMayson Winklaar10:15
F-018BK2775423/03 11:00Thor F1 - ONDO F2Riederpoort, BarendrechtMerijn Schalk10:15
donderdag 28 maart 2019
A-002BK4314528/03 20:00ALO A2 - Thor A1Ockenburgh, Den HaagSimon Ademaonbekend
zaterdag 30 maart 2019
4JWK2187030/03 16:15Ventura Sport 1 - Thor 1Apollohal, Strijen 14:45
S-021BK4703630/03 16:15Erasmus 3 - Thor 2Erasmus, Rotterdam 14:45
A-002BK4328930/03 16:35Die Haghe A2 - Thor A1Sportcampus Zuiderpark, Den Haag onbekend
F-018BK2833030/03 09:00KCC / SO natural F2 - Thor F1Schenkel, Capelle ad IJssel 07:45

dinsdag 19 februari 2019
19/02 19:00ACKC B1 - Thor B1De Jager, Giessen 17:45
donderdag 21 februari 2019
21/02 20:00OZC B1 - Thor B1De Enk, Rotterdam 18:45
zaterdag 2 maart 2019
02/03 11:00Nieuwerkerk E8 - Thor E1De Kleine Vink, Nieuwerkerk ad IJsselBrenda van Rhee09:45
02/03 10:00Thor F1 - Weidevogels F1Riederpoort, BarendrechtMerijn Schalk09:15
vrijdag 8 maart 2019
08/03 20:10Merwede / Multiplaat 7 - Thor 2De Stoep, Sliedrecht 18:40
zaterdag 9 maart 2019
09/03 13:15Sperwers 1 - Thor 1Wielewaal, RotterdamJ. Holleman12:00
09/03 19:50Fortuna / Delta Logistiek A3 - Thor A1Fortuna-hal, Delft 18:35
09/03 13:00Conventus B3 - Thor B1Develsteinhal, Zwijndrecht 11:45
09/03 09:00RWA F2 - Thor F1Rhoon, RhoonSuzanne Spanjer07:45
09/03 13:00Tempo G2 - Thor G1Groene Wetering, Krimpen ad IJssel 11:45
09/03 14:00Thor G1 - Korbatjo G1Groene Wetering, Krimpen ad IJssel 12:45
dinsdag 12 maart 2019
12/03 20:15Thor 2 - DSO 4Riederpoort, BarendrechtHenk den Breejen19:15
zaterdag 16 maart 2019
16/03 19:00Olympia 1 - Thor 1Olympia, Spijkenisse 17:40
16/03 15:10Olympia A1 - Thor A1Olympia, Spijkenisse 14:05
16/03 12:10KCR B2 - Thor B1De Wissel, Ridderkerk onbekend
16/03 10:00Olympia D4 - Thor D1Olympia, Spijkenisse 08:55
16/03 09:00Olympia E3 - Thor E1Olympia, Spijkenisse 07:55
zaterdag 23 maart 2019
23/03 16:30Thor 1 - Nikantes 1Riederpoort, Barendrecht 15:30
23/03 15:15Thor 2 - DVS '69 3Riederpoort, BarendrechtErik van den Akerboom14:15
23/03 14:05Thor A1 - ALO A2Riederpoort, BarendrechtSebastiaan Berghout13:20
23/03 13:00Thor B1 - ACKC B1Riederpoort, BarendrechtHugo Stegman12:15
23/03 12:00Thor D1 - DVS '69 D2Riederpoort, BarendrechtDiane Timens11:15
23/03 11:00Thor E1 - Vitesse E6Riederpoort, BarendrechtMayson Winklaar10:15
23/03 11:00Thor F1 - ONDO F2Riederpoort, BarendrechtMerijn Schalk10:15
donderdag 28 maart 2019
28/03 20:00ALO A2 - Thor A1Ockenburgh, Den HaagSimon Ademaonbekend
zaterdag 30 maart 2019
30/03 16:15Ventura Sport 1 - Thor 1Apollohal, Strijen 14:45
30/03 16:15Erasmus 3 - Thor 2Erasmus, Rotterdam 14:45
30/03 16:35Die Haghe A2 - Thor A1Sportcampus Zuiderpark, Den Haag onbekend
30/03 09:00KCC / SO natural F2 - Thor F1Schenkel, Capelle ad IJssel 07:45