Kantine en veld c.k.c. "T.H.O.R."

 

Ellemare 171
3085 JP Rotterdam
010-8413010

Sporthal Riederpoort

 

Riederhagen 2-9
2993 XD Barendrecht

Routebeschrijving

 


Vanuit Den Haag:

Door Maastunnel links aanhouden, bij rotonde rechts, 5e verkeerslichten linksaf (Oldegaarde). Na 2e verkeerslichten rechtsaf Meijenhage op, einde weg links aanhouden Ellemare. Veld na 300 meter links.

A15 afslag Rotterdam-Zuidplein
Bij 1e verkeerslichten rechts, direct links, op rotonde links (Slinge). Doorrijden tot Larenkamp/Morgensterkerk, daar links. Doorrijden tot einde.

Openbaar vervoer
Vanaf Metro Slinge RET-bus 70 richting Clara-ziekenhuis, uitstappen Morgensterkerk. Kruisvoorde uitlopen, Schoonegge oversteken, Boekenrode uitlopen. Rechtsaf, na ca. 30 meter is het veld.

Contact personen

 

Contact Gegevens

 

Contact personen

 

Voorzitter

Coördinator Algemene Zaken

Denise Leerdam
T: n/a
M: 06-18489815
E: algemene-zaken@ckcthor.nl

Coördinator Beheer

Johan van Dongen
T: N/A
M: 06-50491035
E: beheer@ckcthor.nl

Secretariaat

Vera van Oort
T: N/A
M: 06-26460132
E: secretariaat@ckcthor.nl

Vertrouwenspersoon

Vera van Oort
T: N/A
M: 06-26460132
E: vertrouwenscontactpersoon@ckcthor.nl

Wedstrijdsecretariaat Jeugd

Jessica den Breejen
T: N/A
M: 06-33353530
E: wedstrijdsecretariaat-jeugd@ckcthor.nl

Ledenadministratie

Janette van der Akerboom
T: N/A
M: N/A
E: ledenadministratie@ckcthor.nl

Penningmeester

Jan Krikken
T: 010-4816229
M: 06-33740365
E: penningmeester@ckcthor.nl

Coördinator Technische Zaken

Robert Romijn
T: N/A
M: 06-57225626
E: technische-zaken@ckcthor.nl

Wedstrijdsecretariaat senioren

Mildred Eijkelenboom
T: N/A
M: 06-53435103
E: wedstrijdsecretariaat-senioren@ckcthor.nl

Financiële Administratie

Marlies Vonk
T: N/A
M: 06-10434597
E: administratie@ckcthor.nl

Webmaster

Sebastiaan Berghout
T: 010-8406048
M: 06-40026418
E: webmaster@ckcthor.nl

Korfbal voor scholen

Nicole Krikken
E: schoolkorfbal@ckcthor.nl

Clubgebouw

Kantine c.k.c. “T.H.O.R.”
Ellemare 171
3085 JP Rotterdam
T: 010-8413010

Korfbalverening c.k.c. ||T.H.O.R.||

Ellemare 171
3085 JP Rotterdam
010-8413010

Sporthal Riederpoort

 

Korfbalverening c.k.c. ||T.H.O.R.||

Riederhagen 2-9
2993 XD Barendrecht

Routebeschrijving

 


Vanuit Den Haag:

Door Maastunnel links aanhouden, bij rotonde rechts, 5e verkeerslichten linksaf (Oldegaarde). Na 2e verkeerslichten rechtsaf Meijenhage op, einde weg links aanhouden Ellemare. Veld na 300 meter links.

A15 afslag Rotterdam-Zuidplein
Bij 1e verkeerslichten rechts, direct links, op rotonde links (Slinge). Doorrijden tot Larenkamp/Morgensterkerk, daar links. Doorrijden tot einde.

Openbaar vervoer
Vanaf Metro Slinge RET-bus 70 richting Clara-ziekenhuis, uitstappen Morgensterkerk. Kruisvoorde uitlopen, Schoonegge oversteken, Boekenrode uitlopen. Rechtsaf, na ca. 30 meter is het veld.

Contactformulier

 

1 + 7 =