c.k.c. "T.H.O.R." Zaal

Korfbal Vereniging c.k.c. “T.H.O.R.”
Sporthal de Riederpoort
Riederhaagen 2
2993 XE Barendrecht

Adres veld

c.k.c. “T.H.O.R.”
Ellemare 171
3085 JP Rotterdam

Adres zaal

c.k.c. “T.H.O.R.”
Sporthal de Riederpoort
Riederhaagen 2
2993 XE Barendrecht

Contact details

Neem contact met ons op

14 + 11 =

Contact gegevens van ons team.

Onderstaand vind u de contact gegevens van functionarissen, heeft u een specifieke vraag dan kunt u altijd contact met een van hen opnemen.

Voorzitter

Marcel Krikken

T: 010-4807073
M: 06-55735682
E: voorzitter@ckcthor.nl

Secretaris

Vera van Oort

T: N/A
M: 06-26460132
E: secretariaat@ckcthor.nl

Penningmeester

Jan Krikken

T: 010-4816229
M: 06-33740365
E: penningmeester@ckcthor.nl

Financiële Administratie

Marlies Vonk

T: N/A
M: 06-10434597
E: administratie@ckcthor.nl

Coördinator Algemene Zaken

Nicole Krikken

T: n/a
M: 06-45361938
E: algemene-zaken@ckcthor.nl

Coördinator Technische Zaken

Robert Romijn

T: N/A
M: 06-57225626
E: technische-zaken@ckcthor.nl

Coördinator Beheer

Johan van Dongen

T: N/A
M: 06-50491035
E: beheer@ckcthor.nl

Vertrouwenspersoon

Vera van Oort

T: N/A
M: 06-26460132
E: vertrouwenscontactpersoon@ckcthor.nl

Wedstrijdsecretariaat senioren

Mildred Eijkelenboom

T: N/A
M: 06-53435103
E: wedstrijdsecretariaat-senioren@ckcthor.nl

Wedstrijdsecretariaat Jeugd

Amy Gunter

T: N/A
M: 06-52614334
E: wedstrijdsecretariaat-jeugd@ckcthor.nl

Ledenadministratie

Erik van der Akerboom

T: N/A
M: N/A
E: ledenadministratie@ckcthor.nl

Korfbal Voor Scholen

Nicole Krikken

T: N/A
M: N/A
E: schoolkorfbal@ckcthor.nl

Webmaster

Sebastiaan Berghout

T: N/A
M: 06-40026418
E: webmaster@ckcthor.nl