c.k.c. "T.H.O.R."

Ellemare 171
3085 JP Rotterdam
T: 010- 841 30 10
E: info@ckcthor.nl

Contact

Contact Formulier

14 + 13 =

Contact Details

Korfbal Vereniging c.k.c. “T.H.O.R.”
Ellemare 171
3085 JP Rotterdam
T: +31 (0)10 841 30 10
E: info@ckcthor.nl
W: www.ckcthor.nl

Openings Details

Korfbal Vereniging c.k.c. “T.H.O.R.”

Trainingsdagen: Dinsdag en Donderdag

Speeldag: Zaterdag
(Bekijk hier ons speelschema voor de komende periode)

Voorzitter

Secretaris

Vera van Oort

T: N/A
M: 06-26460132
E: secretariaat@ckcthor.nl

Penningmeester

Jan Krikken

T: 010-4816229
M: 06-33740365
E: penningmeester@ckcthor.nl

Financiële Administratie

Marlies Vonk

T: N/A
M: 06-10434597
E: administratie@ckcthor.nl

Coördinator Algemene Zaken

Denise Leerdam

T: n/a
M: 06-18489815
E: algemene-zaken@ckcthor.nl

Coördinator Technische Zaken

Robert Romijn

T: N/A
M: 06-57225626
E: technische-zaken@ckcthor.nl

Coördinator Beheer

Johan van Dongen

T: N/A
M: 06-50491035
E: beheer@ckcthor.nl

Vertrouwenspersoon

Vera van Oort

T: N/A
M: 06-26460132
E: vertrouwenscontactpersoon@ckcthor.nl

Wedstrijdsecretariaat senioren

Mildred Eijkelenboom

T: N/A
M: 06-53435103
E: wedstrijdsecretariaat-senioren@ckcthor.nl

Wedstrijdsecretariaat Jeugd

Diane Timens

T: N/A
M: 06-52614334
E: wedstrijdsecretariaat-jeugd@ckcthor.nl

Ledenadministratie

Janette van der Akerboom

T: N/A
M: N/A
E: ledenadministratie@ckcthor.nl

Korfbal Voor Scholen

Nicole Krikken

T: N/A
M: N/A
E: schoolkorfbal@ckcthor.nl

Webmaster

Sebastiaan Berghout

T: 010-8406048
M: 06-40026418
E: webmaster@ckcthor.nl